Versenyeredmények a 2007-2008-as tanévben
Tantárgy |
Verseny |
Kategória |
Tanuló neve
|
Tanuló osztálya |
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Biológia | Kerületi Környezetvédelmi és természetismereti verseny | Felső tagozatos | IV. |
Bognárné Montovay Ildikó | ||
Lukács Márton |
7.a |
|||||
Ihos Erika |
7.a |
|||||
Czine Eszter |
7.a |
|||||
Rideg Vivien |
7.a |
|||||
Veres Anna |
7.a |
|||||
Kerületi Környezetvédelmi és természetismereti verseny | Gimnáziumi | III. |
Bognárné Montovay Ildikó | |||
Ludányi András |
10.b |
|||||
Keszeg Andrea |
9.b |
|||||
Keszeg András |
11.a |
|||||
Kovács Dorottya |
11.a |
|||||
Kocsis Emese |
11.a |
|||||
Csapody Vera Fővárosi Környezet- és Természetvédelmi Csapatverseny | Gimnáziumi | IV-V. |
Bognárné Montovay Ildikó | |||
Ludányi András |
10.b |
|||||
Keszeg Andrea |
9.b |
|||||
Keszeg András |
11.a |
|||||
Kovács Dorottya |
11.a |
|||||
Kocsis Emese |
11.a |
|||||
Német nyelv | Kerületi Német tanulmányi verseny | 9-10. osztály jelenet | 9.c haladó német csoportja |
I. |
Assenbrenner Judit | |
Benkó Diána |
9.c |
|||||
Both Beatrix |
9.c |
|||||
Debreczeni Zsolt |
9.c |
|||||
Fodor Péter |
9.c |
|||||
Gáspár Szilvia |
9.c |
|||||
Havrán Szabina |
9.c |
|||||
Horváth Mirella |
9.c |
|||||
Lendvai Zsolt |
9.c |
|||||
Szabó Csaba |
9.c |
|||||
Szakács Dorottya |
9.c |
|||||
Szalay Enikő |
9.c |
|||||
Svájc vetélkedő (kerületi) | 7-8. osztály | Erdélyi Anna |
7.a |
I. |
Schützné Horváth Sára | |
Pápai Enikő |
7.b |
|||||
Pallagi Szilvia |
8.a |
|||||
Tóth Henriett |
8.a |
|||||
Angol nyelv | Kerületi angol nyelvi verseny | 7-8. osztály | Dombai Marcell |
8.b |
II. |
|
Jahnke Richárd |
7.a |
Szányelné Ősz Andrea | ||||
Chaudhuri Patrik |
7.a |
Palicz Éva | ||||
Majsai Ádám |
8.b |
|||||
Kerületi angol nyelvi verseny | 7-8. osztály | Pásztor Balázs |
8.a |
IV. |
Szányelné Ősz Andrea, Palicz Éva | |
Kántor Kamilla |
8.b |
|||||
Bíró László |
7.b |
|||||
Borsi Kata |
7.b |
|||||
Solymári Drámafesztivál | Báthory Orsolya |
11.nyek |
X. |
Erdélyiné Aradi Beáta | ||
Erdélyi Dániel |
11.nyek |
|||||
Fábián Evelin |
11.nyek |
|||||
Főglein Fruzsina |
11.nyek |
|||||
Kalocsai Dorottya |
11.nyek |
|||||
Konkoly Dániel |
11.nyek |
|||||
Nickmann Anett |
11.nyek |
|||||
Páles Mariann |
11.nyek |
|||||
Szabados István |
11.nyek |
|||||
Turcsán Ádám |
11.nyek |
|||||
Varga Szabolcs |
11.nyek |
|||||
Kerületi London Városismereti Verseny | 7-8. osztály 1. csapat | Cho Okhwa Anna |
8.b |
I. |
Palicz Éva, Szányelné Ősz Andrea | |
Halmos Alexandra |
8.b |
|||||
Majsai Ádám |
8.b |
|||||
Nghiem Lien Peggi |
8.a |
|||||
7-8. osztály 2. csapat | Anker Pálma |
7.a |
III. |
Palicz Éva, Szányelné Ősz Andrea | ||
Kántor Kamilla |
8.b |
|||||
Károly Péter |
7.a |
|||||
Veres Anna |
7.a |
|||||
Történelem | "Mátyás király" - vetélkedő (Corvin Mátyás Gimn.) | 11-12. osztály | Kiss Dorottya |
11.b |
I. |
Maácz László |
Laczkó Dorottya |
11.b |
|||||
Farkas György |
11.b |
|||||
Mészáros Judit |
11.b |
|||||
Földrajz | Duna Ismerettár Országos Verseny | Általános iskolás | Boros Koppány |
7.b |
IV. |
Horváth Bálint |
Kovács Mercédesz |
7.b |
|||||
Rózsa Dorottya |
7.b |
|||||
Középiskolás | Dömötör Róbert |
9.a |
2. fordulóba jutott |
Horváth Bálint | ||
Geletei Gábor |
9.a |
|||||
Taracsák Zoltán |
9.a |