Szerb Antal Gimnázium
Tanáraink és egyéni fogadóóráik - 2019/2020
Kérjük a Szülőket, hogy az egyéni fogadóórákat minden esetben telefonon, vagy az email-ben egyeztessék a szaktanárokkal!
Az iskola csengetési rendjét az alábbi oldalon találják meg!

Név
Szak(ok)
Fogadóóra
Inotai István, intézményvezető
(történelem, könyvtár, társadalom- és állampolgári ismeretek szak)
 
    
szerda
1. és 2. óra
Előzetes egyeztetés után!
Némethné Nyikos Katalin, int.v.h.
(biológia, földrajz)
nnyikos
  
hétfő
3-4. óra
Limpár Zsuzsanna, int.v.h.
(német nyelv)
 
- - -

Assenbrenner Judit
(német nyelv)
 
csütörtök
2. óra
Bognárné Montovay Ildikó (11.a)
(biológia, földrajz)
 
  
hétfő
3. óra
Borbélyné Barna Csilla
(testnevelés)
 
szerda
5. óra
Csete Attila (12.c)
(testnevelés)
 
péntek
5. óra
Cselőtei Gábor
(biológia, kémia)
 
  
csütörtök
4. óra
Csolakov János
(matematika, fizika, informatika)
 
    
hétfő
5. óra
Drubina Éva
(angol nyelv)
eva.drubina
szerda
6. óra
Farkasné Tóth Emma
(magyar nyelv és irodalom, olasz nyelv)
 
  
kedd
6. óra
Dr. Fridliné Dr. Lajos Ildikó
(biológia, kémia)
 
  
hétfő
5. óra
Fritz Erzsébet
(német nyelv)
 
hétfő
5. óra
Hazir Barbara
(matematika, fizika)
 
  
GYED
Hegedüsné Lellei Andrea
(angol nyelv)
landrea
csütörtök
5. óra
Jánvári Zsuzsanna
(matematika)
 
péntek
1. óra
Juhász Viktória (7.b)
(magyar nyelv és irodalom)
 
kedd
6. óra
Kántor Gábor (10.c)
(francia nyelv, társadalomismeret)
kantorg
  
péntek
2. óra
Kiss Gergely
(angol nyelv)
kissgergely
kedd
3. óra
Kiss Roland (9.d)
(angol nyelv, francia nyelv)
 
  
szerda
2. óra
Kissné Korbel Andrea (12.d)
(magyar nyelv és irodalom, történelem)
 
  
hétfő
4. óra
Köles Gábor (8.b)
(matematika, fizika)
 
  
szerda
3. óra
Lehoczki György (10.b)
(földrajz, történelem)
 
  
szerda
3. óra
Limpár Zsuzsanna, int.v.h.
(német nyelv)
 
- - -
Maácz László (11.c)
(magyar nyelv és irodalom, történelem)
 
  
hétfő
4. óra
Matula Gabriella
(magyar nyelv és irodalom, történelem)
matula
  
csütörtök
3. óra
Mátyás Erika
(matematika)
 
szerda
3. óra
Mihály Tünde
(angol nyelv, német nyelv)
 
  
hétfő
6. óra
Mikecz Tamás Péter (10.d)
(magyar nyelv és irodalom, történelem)
 
  
péntek
5. óra
Mikecz Tamásné
(magyar nyelv és irodalom, latin nyelv)
 
  
hétfő
6. óra
Molnár István
(testnevelés, földrajz)
molnari
  
csütörtök
4. óra
Molnárné Pohner Mariann (7.a)
(német nyelv)
 
kedd
3. óra
Németh Gyula
(rajz, művészetek)
 
szerda
4. óra
Némethné Nyikos Katalin, int.v.h.
(biológia, földrajz)
nnyikos
  
hétfő
3-4. óra
Nitkulinecz Zsanett
(ének-zene)
 
kedd
2. óra
Pesti Pálma
(angol nyelv)
 
péntek
4. óra
Rubint István (11.b)
(történelem, társadalomismeret)
 
  
szerda
4. óra
Scheuringné Domonkos Éva (12.b)
(magyar nyelv és irodalom, francia nyelv)
 
  
szerda
4. óra
Schützné Horváth Sára (9.a)
(német nyelv, francia nyelv)
horvaths
  

csütörtök
4. óra
Szabó Enikő
(matematika, informatika)
 
  
péntek
3. óra
Szabóné Szebeni Márta (9.c)
(angol nyelv, testnevelés)
 
  
kedd
4. óra
Szányelné Ősz Andrea
(angol nyelv)
 
hétfő
3. óra
Szemes Balázs (12.a)
(matematika, fizika)
 
  
szerda
3. óra
Dr. Szepesi Gábor (9.b)
(történelem, földrajz, társ.ism.)
 
    
csütörtök
3. óra
Szilágyi Ottilia (10.a)
(matematika, kémia)
 
  
szerda
5. óra
Tagai Edina
(olasz nyelv, történelem)
 
  
kedd
3. óra
Takáts Botond (11.d)
(informatika)
btakats
kedd
4. óra
Tóth Andrea
(testnevelés)
 
szerda
4. óra
Tóth Judit (9.ny)
(angol nyelv)
 
csütörtök
3. óra
Török Bíborka
(matematika)
 
kedd
3. óra
Vasváry Virág
(angol nyelv, latin nyelv)
 
  
kedd
2. óra
Veres Ildikó
(magyar nyelv és irodalom)
 
hétfő
5. óra
Vigh Hajnalka (8.a)
(magyar nyelv és irodalom, történelem)
 
  
kedd
4. óra
Vinczéné Farkas Györgyi
(angol nyelv)
 
kedd
6. óra
Zsurzsucz Marianna
(matematika, fizika)
 
  
kedd
5. óra