Tantárgyi versenyeredmény/csapat
Tantárgy | Verseny | Kategória | Tanuló neve | Tanuló osztálya | Helyezés | Felkészítő tanár |
Biológia | Kerületi Környezetvédelmi és természetismereti verseny | Felső tagozatos | Lukács Márton | 8.a | III. | Bognárné Montovay Ildikó |
Czine Eszter | 8.a | |||||
Ihos Erika | 8.a | |||||
Latkóczy Dávid | 8.a | |||||
Kerületi Környezetvédelmi és természetismereti verseny | Középiskolai csapat | Ludányi András | 11.b | I. | Bognárné Montovay Ildikó | |
Varga Zoltán | 11.b | |||||
Pázmándi Melinda | 11.a | |||||
Pesti József | 11.b | |||||
Tóth Anna | 11.b | |||||
Csapody Vera Fővárosi Környezet- és Természetvédelmi Csapatverseny | Gimnáziumi | Ludányi András | 11.b | II. | Bognárné Montovay Ildikó | |
Keszeg Andrea | 10.b | |||||
Tanai Bernadett | 10.b | |||||
Czine Eszter | 8.b | |||||
Latkóczy Dávid | 8.a | |||||
Német nyelv | Kerületi Német Szépkiejtési Verseny (jelenet) | IV. korosztály (7-8. osztály) jelenet kat. | Borgulya István | I. | Schützné Horváth Sára | |
Boros Koppány | ||||||
Erdélyi Anna | ||||||
Havasi Viktória | ||||||
Izsó Attila | ||||||
Janka Gabriella | ||||||
Kiss Erik | ||||||
Kiss Luca | ||||||
Krekács Dóra | ||||||
Olaj Petra | ||||||
Pápai Enikő | ||||||
Rózsa Dorottya | ||||||
Szabó Anna | ||||||
Kerületi Német Szépkiejtési Verseny (jelenet) | V. korosztály (9-10. osztály) jelenet kat. | Csicsák Dóra | 9.a | I. | Assenbrenner Judit | |
Fehér Tamás | ||||||
Ganyecz Petra | ||||||
Hanzl Márk | ||||||
Kocsis Anna Zsófia | ||||||
Kocsis Anna Zsófia | ||||||
Kovács Zsófia | ||||||
Pál Nikolett | ||||||
Pallagi Szilvia | ||||||
Szakonyi Réka | ||||||
Tóth Henriett | ||||||
Angol nyelv | Kerületi angol nyelvi verseny | 7-8. osztály | Borsi Kata | 8.b | I. | Palicz Éva |
Veres Anna | 8.a | |||||
Horváth Krisztina | 8.b | |||||
Drubina Boglárka | 8.b | |||||
Dráma szakkör | Solymári Drámafesztivál | Báthory Orsolya | 12.nyek | III. | Erdélyiné Aradi Beáta | |
Főglein Fruzsina | 12.nyek | |||||
Páles Mariann | 12.nyek | |||||
Nickmann Anett | 12.nyek | |||||
Konkoly Dániel | 12.nyek | |||||
Szabados István | 12.nyek | |||||
Turcsán Ádám | 12.nyek | |||||
Varga Szabolcs | 12.nyek | |||||
Kalocsai Dorottya | 12.nyek | |||||
Róth Gergely | 10.c | |||||
Jámbor Dávid | 10.c |