Szerb Antal Gimnázium
Tanáraink és egyéni fogadóóráik - 2016/2017
Kérjük a Szülőket, hogy az egyéni fogadóórákat minden esetben telefonon, vagy az e-naplón keresztül egyeztessék a szaktanárokkal!
Az iskola csengetési rendjét az alábbi oldalon találják meg!

Név
Szak(ok)
Fogadóóra
Assenbrenner Judit
(német nyelv)
 
hétfő
6. óra
Bajczi Tünde (12.b)
(angol nyelv)
bajczi
szerda
5. óra
Benkovics Marianna
(matematika, fizika)
 
  
csütörtök
6. óra
Bognárné Montovay Ildikó (8.a)
(biológia, földrajz)
 
  
hétfő
5. óra
Borbélyné Barna Csilla (11.c)
(testnevelés)
 
* * *
Csete Attila (9.c)
(testnevelés)
 
* * *
Csolakov János
(matematika, fizika, informatika)
 
    
szerda
5. óra
Csorba Edit
(magyar nyelv és irodalom, történelem)
 
  
csütörtök
5. óra
Drubina Éva
(angol nyelv)
eva.drubina
szerda
4. óra
Farkasné Tóth Emma
(magyar nyelv és irodalom, olasz nyelv)
 
  
hétfő
5. óra
Dr. Fridliné Dr. Lajos Ildikó
(biológia, kémia)
 
  
hétfő
3. óra
Fritz Erzsébet
(német nyelv)
 
péntek
2. óra
Hallai Csilla
(magyar nyelv és irodalom, könyvtáros)
 
  
* * *
Hazir Barbara
(matematika, fizika)
 
  
GYED
Hegedüsné Lellei Andrea
(angol nyelv)
landrea
szerda
3. óra
Hegyiné Farkas Éva (10.d)
(fizika, informatika)
 
  
kedd
8. óra
Herczeg Ildikó
(olasz nyelv)
 
* * *
Inotai István, intézményvezető
(történelem, könyvtár, társadalom- és állampolgári ismeretek szak)
 
    
szerda
1. és 2. óra
Jánvári Zsuzsanna (10.b)
(matematika)
 
kedd
3. óra
Kántor Gábor (11.d)
(francia nyelv, társadalomismeret)
kantorg
  
péntek
5. óra
Kiss Gergely
(angol nyelv)
kissgergely
csütörtök
3. óra
Dr. Kiss Katalin
(biológia, kémia)
 
  
hétfő
5. óra
Kiss Roland
(angol nyelv, francia nyelv)
 
  
kedd
3. óra
Kissné Korbel Andrea (9.d)
(magyar nyelv és irodalom, történelem)
 
  
hétfő
3. óra
Kovács Sándor
(matematika, fizika)
 
  
csütörtök
1. óra
Lehoczki György (7.b)
(földrajz, történelem)
 
  
csütörtök
5. óra
Limpár Zsuzsanna, int.v.h.
(német nyelv)
 
hétfő
4. óra
Lukácsné Varga Csilla
(matematika, fizika)
 
  
* * *
Maácz László
(magyar nyelv és irodalom, történelem)
 
  
csütörtök
3. óra
Matula Gabriella
(magyar nyelv és irodalom, történelem)
matula
  
kedd
1. óra
Mikecz Tamásné
(magyar nyelv és irodalom, latin nyelv)
 
  
hétfő
6. óra
Mohai Tibor
(ének-zene)
 
* * *
Molnár István (12.a)
(testnevelés, földrajz)
molnari
  
kedd
2. óra
Molnárné Pohner Mariann (10.a)
(német nyelv)
 
hétfő
3. óra
Németh Gyula
(rajz, művészetek)
 
hétfő
1. óra
Némethné Nyikos Katalin, int.v.h.
(biológia, földrajz)
nnyikos
  
hétfő
4. óra
Őzséné Suhaj Edit
(matematika, fizika)
 
  
csütörtök
3. óra
Pesti Pálma
(angol nyelv)
 
péntek
4. óra
Rubint István (8.b)
(történelem, társadalomismeret)
 
  
hétfő
2. óra
Ruh Katalin (12.c)
(magyar nyelv és irodalom)
 
kedd
3. óra
Scheuringné Domonkos Éva (9.b)
(magyar nyelv és irodalom, francia nyelv)
 
  
kedd
4. óra
Schützné Horváth Sára
(német nyelv, francia nyelv)
horvaths
  
* * *
Szabóné Szebeni Márta (10.c)
(angol nyelv, testnevelés)
 
  
csütörtök
3. óra
Szakályné Pintér Erzsébet
(olasz nyelv)
 
* * *
Szányelné Ősz Andrea
(angol nyelv)
 
hétfő
4. óra
Szemes Balázs (9.a)
(matematika, fizika)
 
  
hétfő
3. óra
Dr. Szepesi Gábor (11.b)
(történelem, földrajz, társ.ism.)
 
    
kedd
5. óra
Szilágyi Ottilia (7.a)
(matematika, kémia)
 
  
szerda
6. óra
Tagai Edina
(olasz nyelv)
 
* * *
Takáts Botond (9.ny)
(informatika)
btakats
szerda
3. óra
Tóth Andrea (12.d)
(testnevelés)
 
szerda
2. óra
Vasváry Virág
(angol nyelv, latin nyelv)
 
  
péntek
2. óra
Vigh Hajnalka (11.a)
(magyar nyelv és irodalom, történelem)
 
  
hétfő
4. óra
Vinczéné Farkas Györgyi
(angol nyelv)
 
hétfő
4. óra