Szerb Antal Gimnázium
Szerb Antal Gimnázium
Versenyeredmények a 2006-2007-es tanévben
Tantárgy Név.osztály Verseny Helyezés Felkészítő tanár
Kémia Németh Márton

12.a
OKTV   2. fordulóba jutott  
  Bodócs Dóra

7.b
Hevesy György Kerületi Kémia Verseny 7. II. hely Vasvári Ágnes
  Cho Okwa Anna

7.b
Hevesy György Kerületi Kémia Verseny 7. III. hely Vasvári Ágnes
  Farkas Dóra

8.b
Hevesy György Kerületi Kémia Verseny 8. II. hely Vasvári Ágnes
  Bártfay György

8.b
Hevesy György Kerületi Kémia Verseny 8. III.hely Vasvári Ágnes
Biológia Tanai Bernadett

Herman Ottó Kerületi Biológia Verseny

(kerületi forduló)

I. hely Bognárné Montovay Ildikó
Biológia Tanai Bernadett

Herman Ottó Kerületi Biológia Verseny

(fővárosi forduló)

III. hely Bognárné Montovay Ildikó
Biológia Tanai Bernadett

Herman Ottó Kerületi Biológia Verseny

(országos döntő)

XI. hely Bognárné Montovay Ildikó
Fizika Németh Márton

12.a
OKTV   2. fordulóba jutott  
  Németh Márton Országos Szilárd Leó Fizika Verseny XVIII. hely Dékán Tamás
  Bártfay György Öveges József Országos Fizika Verseny

budapesti döntő
IV. hely Csolakov János
         
Matematika Rákóczi Boglárka

7.a
Kerületi Matematika Verseny III. hely Pongó Ágnes
  Bártfay György

8.b
Kerületi Matematika Verseny I. hely Szemes Balázs
  Bártfay György

8.b
Alapműveltségi Matematikaverseny 2007. körzeti forduló I. hely Szemes Balázs
  Kasza Gábor

9.a
GORDIUSZ Matematika Tesztverseny III. hely Smejkál Szilvia
  Ács Anna

9.b
GORDIUSZ Matematika Tesztverseny IV. hely Őzséné
  Tóth Anna

9.b
GORDIUSZ Matematika Tesztverseny VI. hely Őzséné
  Hajnal Kristóf

10.a
GORDIUSZ Matematika Tesztverseny IV. hely Gyulay Éva
  Keszeg András

10.a
GORDIUSZ Matematika Tesztverseny X. hely Gyulay Éva
  Farkas Bence

11. b
GORDIUSZ Matematika Tesztverseny III. hely Szemes Balázs
  Ableda Péter

11.a
GORDIUSZ Matematika Tesztverseny VII. hely  
  Hargitai Ákos

11.a
GORDIUSZ Matematika Tesztverseny VIII. hely  
  Reményi Dávid

12.c
GORDIUSZ Matematika Tesztverseny IV. hely Gyulay Éva
  Gulyás Kolos

12.d
GORDIUSZ Matematika Tesztverseny VI. hely Gyulay Éva
  Fölöp Balázs

12.c
GORDIUSZ Matematika Tesztverseny VIII. hely Gyulay Éva
Francia nyelv Ficsor Zsófia

12.a
OKTV   2. fordulóba jutott  
 

Német nyelv
Tóth Henriett

7.a
OÁTV iskolai forduló I. hely  
  Bocskor Kitti

8.a
OÁTV iskolai forduló I. hely  
  Tóth Henriett

7.a
OÁTV kerületi forduló I. hely  
  Bocskor Kitti

8.a
OÁTV kerületi forduló I. hely  
  Tóth Henriett

7.a
Szépkiejtési Verseny (kerületi)

Próza kategória
I. hely  
  Gergely Kitti

9.a
Szépkiejtési Verseny (kerületi)

Próza kategória

V. korcsoport
I. hely  
  Gergely Kitti

9.a
Szépkiejtési Verseny

Próza kategória

V. korcsoport
I. hely  
Magyar Csicsák Dóra

7.a
Kerületi helyesírási verseny II. hely  
  Korom Eszter

8.b
Kerületi helyesírási verseny I. hely  
  Ficsor Zsófia

12.a
OKTV   2. fordulóba jutott  
  Nagy Dávid

10.c
„Szép Magyar Beszéd”  

fővárosi fordulóba jutott
Elmerné Csorba Edit
  Nagy Dávid

10.c
„Szép Magyar Beszéd” Verseny fővárosi döntő, gimnáziumi kategória IV.

országos döntőbe jutott
Elmerné Csorba Edit
Könyvtárismeret Németh Petra

8.b
Kerületi könyvtárhasználati verseny

 
II. hely Horváth Klára
  Farkas Dóra

8.b
Kerületi könyvtárhasználati verseny II. hely Horváth Klára
  Boros Gyula

10.b
Bod Péter Könyvtárhasználati Verseny fővárosi szóbeli forduló I. Horváth Klára
  Boros Gyula

10.b
Bod Péter Könyvtárhasználati Verseny

Országos döntő
I. Horváth Klára
Diákújságírás Keszeg András GRAFO-MÁNIA Kerületi Diákújságíró Fesztivál különdíj Szepesi Gábor
Rajz Tanai Bernadett

8.b
Kerületi Rajz Verseny II. hely

fővárosi fordulóba jutott
Németh Gyula